Şamdan Plus

Haber ve Dergi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46.6 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Şamdan Plus mobil uygulaması kullanıcılarını IOS mobil cihazları sayesinde ünlülerin dünyasına davet ediyor.

Şamdan Plus özel dosyaları, özel röportajları ve özel fotoğraf çekimleriyle cemiyet hayatının ve bazen de magazin dünyasının gündemini belirleyen harika bir magazin uygulamasıdır. Şamdana kulak verin. Cemiyet hayatının gündemindeki kişiler ile ilk kez Şamdan Plus röportaj yapar ve bu röportajları IOS mobil cihazınızda bulunan Şamdan Plus mobil uygulaması ile sizlere iletir. 

Şamdan Plus, elitlerin gerçekleştirdiği veya katıldığı her türlü etkinliği takip eder. Özel dosyaları, özel röportajları ve özel fotoğraf çekimleriyle cemiyet hayatının gündemini de belirler. Dünyadaki önemli moda haftalarını ve ödül törenlerini takip eder. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı gibi özel günlerde günün içeriğine uygun konular, dosyalar hazırlar ve röportajlar, özel fotoğraf çekimleri yapar.

Bunları sizlere anlık olarak sunar. Güvenilir ve keyifli bir uygulama olan Şamdan Plus mobil uygulaması elitlerin kurucusu, üyesi, yöneticisi veya destekçisi olan vakıf ve derneklerin sosyal sorumluluk projelerine kamuoyu oluşturarak destek olur. Sizde Şamdan Plus mobil uygulamasına ücret ödemeden sahip olarak bu eğlenceli dünyaya girebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Şamdan Plus indir
DİĞER SÜRÜMLER